Od ukończenia studiów w 2006 roku, pracuję z człowiekiem jako psycholog. Najpierw to były dzieci i młodzież, potem i tak już zostało, osoby dorosłe. Wiedzę psychologiczną zdobywałam w Warszawie, a tę psychoterapeutyczną zdobyłam i ciągle zdobywam w Krakowie.

Szczególnie "ukochałam sobie" jedno podejście psychoterapeutyczne - psychoterapię psychodynamiczną, ale inne nie są mi obce. W trakcie mojej pracy psychoterapeutycznej przekonałam się, że szkoły terapeutyczne, różne kursy i szkolenia, które ukończyłam owszem są ważne, ale dla mnie w codziennej pracy najważniejsza jest ciekawość drugiego człowieka, a tej mi nie brakuje. I tę właśnie ciekawość oraz zainteresowanie drugim człowiekiem i jego problemami gwarantuję w swoim gabinecie psychologicznym.

Oprócz bycia psychologiem i psychoterapeutą jest też żoną i mamą. Mam dwoje dzieci, które na co dzień uczą mnie cierpliwości jakże potrzebnej w pracy z drugim człowiekiem. Tym, którym ciekawość nie wystarczy :) zapraszam do zapoznania się z moimi kwalifikacjami w zakładce "Moje Kwalifikacje".

Copyright 2022 rkozak-psycholog.pl - Psycholog, psychoterapeuta, gabinet psychologiczny - Kraków