W swoim gabinecie psychologicznym oferuję profesjonalną pomoc psychologiczną przeznaczoną dla osób, które cierpią z powodu lęku, depresji, nerwicy oraz innych trudnych emocji zaburzających codzienne funkcjonowanie.

Psychoterapia będzie pomocna dla osób, które mają trudności w relacjach z innymi ludźmi, przeżywają swój związek jako mało satysfakcjonujący, pełen napięć i bólu. Pomogę osobom, które utraciły ważną dla nich wartość: partnera, rodzica, pracę, zdrowie.

Moja pomoc będzie właściwa dla tych, którzy doświadczyli bądź doświadczają urazu fizycznego lub psychicznego od innych. Te osoby, które czują się przez lata nieśmiałe, bezwartościowe, zagubione, nieatrakcyjne, nie mają swojego miejsca w życiu, brakuje im celu czy sensu i nie mają nadziei, że to się kiedyś zmieni ,w trakcie psychoterapii dowiedzą się, że można żyć i czuć się inaczej. Decydując się na konsultację otrzymacie Państwo profesjonalną pomoc psychologiczną, w trakcie której będę w stanie określić istotę problemu i sformułować plan działania mający na celu jego skuteczną eliminację.

Copyright 2022 rkozak-psycholog.pl - Psycholog, psychoterapeuta, gabinet psychologiczny - Kraków